volnobezky-avm.cz

volnoběžné náboje pro Váš offroad

Nejnovější volnoběžky AVM

Volnoběžky AVM-445 HP Nissan Patrol GR Y60, Y61

Array
Popis

Volnoběžky AVM-445 HP Nissan Patrol GR Y60, Y61

zesílené volnoběžky pro Nissan Patrol GR Y60, Y61 cena za sadu 2ks Patrol GR Y60 Patrol GR Y61 Splines: 31 Bolts: 6 P.C.D.: 90mm Service kit: 4410

 

VOLNOBĚŽKY AVM - montáž

Odšroubujte šrouby příruby původního náboje, demontujte kroužky nebo matice. Serie 400 i HP s přepínačem v poloze 4x2 odstranit a demontovat základ volnoběžky. Našroubovat základnu volnoběžky s těsněním na místo původní volnoběžky. Našroubovat na tělo volnoběžky víčko volnoběžky. Dotáhnout víčko volnoběžky momentovým klíčem na moment 30-40kg/cm2 Nepoužívat volnoběžky řady 400 na vozidlech s většími koly než stanovil výrobce! Pro vozidla s většími pneu je nutno použít řadu HIGH PERFORMACE (označení volnoběžek AVM HP) nebo pro Nissan Patrol jsou tu ještě volnoběžky AVM 745 XP Volnoběžky NIKDY neplníme vazelínou, jen lehce promažeme olejem!

VOLNOBĚŽKY AVM - provoz

Pro bezproblémový provoz je nutné zkontrolovat správné zapnutí / vypnutí volnoběžky, které se pozná tím, že máte otočné kolečko nasměřováno na rysku. Pohon 4x2 Otočte ručně přepínačem proti směru hodinových ručiček do polohy 4x2 - pohon kola odpojen. Pohon 4x4 Otočte ručně přepínačem po směru hodinových ručiček do polohy 4x4 - pohon kola zapojen.

VOLNOBĚŽKY AVM - údržba

Při prvotní instalaci volnoběžky je zbytečné volnoběžku mazat (NIKDY NEPLŇTE VOLNOBĚŽKU TUKEM/VAZELÍNOU) stačí tak jak volnoběžku namazal výrobce. Při kontrole nebo údržbě volnoběžky je možno použít na čištění ropné produkty a pak lehce namazat olejem SAE30.

Pokyny k použití AVM

Základní rozdělení

O webu